Poseł Grzegorz Braun w Chrzanowie ostro o rządzących

Czwartkowe spotkanie z posłem Konfederacji Grzegorzem Braunem w chrzanowskim MOKSiR-ze wywołało bardzo duże zainteresowanie. Uczestniczyło w nim zwłaszcza wielu młodych ludzi.

Reżyser, który w ostatnich wyborach zdobył mandat poselski, odpowiadał na pytania z sali. Krytykował gabinet „złej zmiany”, jak określił rząd PiS-u, m.in. za zbytnią uległość wobec Amerykanów, a zwłaszcza postępowanie z Polakami w okresie epidemii. W tym ograniczony dostęp do służby zdrowia. Promował książkę „Fałszywa pandemia”, którą można było kupić po spotkaniu. Przekonywał, że Polacy powinni mieć swobodny dostęp do broni.

Zapewniał, że jego ugrupowanie promuje konserwatywne wartości oraz odwołuje się do katolicyzmu. Jednak – jak przekonywał – jest celowo marginalizowane na scenie politycznej. Za przykład szykan, jakie spotykają Konfederację, podał ostatnie odrzucenie przez PKW jej sprawozdania finansowego za 2019 r., co w praktyce może oznaczać utratę subwencji.

Obejrzyjcie wideo ze spotkania, po którym uczestnicy czekali w kolejce po autograf oraz zrobienie sobie z posłem zdjęcia.

https://przelom.pl/32833-posel-grzegorz-braun-w-chrzanowie-ostro-o-rzadzacych-wideo.html

Komentarze