Rozwiązania komunikacyjne dla Rzeszowa

W dniu 10.06.2021 roku o godzinie 09.00 przed Mostem Zamkowym odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców „Grzegorz Braun – Konfederacja”. Przedstawiono propozycje kompleksowych rozwiązań komunikacyjnych dla miasta Rzeszowa, które opracował sztab wyborczy.
Jacek Ćwięka, rzecznik prasowy komitetu, jest przekonany, że dla efektywnych rezultatów nie wystarczy przebudować pojedynczego skrzyżowania, ale należy planować przebudowę sąsiednich, tak, aby udrożnić ciąg komunikacyjny. Nie oznacza to jednak, że nie potrzeba wielkich projektów, które będą realizowane wraz z sąsiadami Rzeszowa.
Odkorkowanie miasta i przywrócenie płynności ruchu wbrew ogólnemu poglądowi nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a rozsądnego planowania. Może je zapewnić kandydat Konfederacji, Grzegorz Braun, który oznajmił: „W Rzeszowie jest mnóstwo drobnych spraw do załatwienia od zaraz. Pierwszego dnia mojej prezydentury oddajemy całą szerokość jezdni rzeszowskim kierowcom”. W konferencji wziął również udział wiceprezydent Wiesław Walat, który mówił: „Liczę na to, że w życiu publicznym zaczniemy posługiwać się prawdą, nie kłamać. Urbanistyczny PR w Rzeszowie powinien się skończyć”.

 

Komentarze