Grzegorz Braun do posłów: „Macie w pogardzie własność. Większość z Was w życiu z uczciwej pracy się nie utrzymywała”

Grzegorz Braun w Sejmie w ostrych słowach skomentował przegłosowaną przez PiS, w skandalicznym trybie, ustawę antyhodowlaną. Zdaniem posła Konfederacji takie podejście wynika z braku doświadczenia biznesowego polityków.

– Czy Wy wiecie, coście tam na komisji przegłosowali na komisji? Czy wiecie, coście poparli? W myśl tej ustawy jak Wam się ukochana suka oszczeni i będzie miała tak ze 4 szczeniaki, to jest urocze; i w jakimś kojcu będzie mieszkać – to ustaliliście takie normy, że na sunię 9m2 plus na szczeniaczki po 4,5 m2 to razem daje 27m2 – mówił Grzegorz Braun.

– To trzeba wynająć osobne mieszkanie na mieście, żeby nie narazić się na wjazd policji o 6 rano. Takie rzeczy procedujecie. To jest amok! Jesteście niebezpieczni, bo to jest dziś na poziomie anegdoty, ale jutro jest na poziomie bolszewii – dodawał.

– Macie w pogardzie własność, wolność, pracę Polaków, ponieważ większość z Was w życiu z uczciwej pracy się nie utrzymywała! Ponieważ większość z Was żyje od żłobka do nagrobka na państwowym! Ponieważ większość z Was nie orała, dosłownie albo w przenośni w swoim życiu – podkreślał poseł Konfederacji.

– Dlatego tak lekko przychodzi Wam, urzędasom – regionalnym, lokalnym i warszawskim stołecznym, wyrzucanie do śmieci dorobku pokoleń i jeszcze upokarzanie do tego ludzi, którzy po prostu ośmielają się być u siebie na swoim, kontynuując tradycję ojców i dziadów. Hańba Wam! – dodał Braun.

Grzegorz Braun do posłów: „Macie w pogardzie własność. Większość z Was w życiu z uczciwej pracy się nie utrzymywała” [WIDEO]

Komentarze