Grzegorz Braun na celowniku „antyfaszystów”. Trafił do „Brunatnej Księgi” za wywiad dla „Najwyższego Czasu!”

Lewaki znowu zaatakowały posła Konfederacji. Grzegorz Braun trafił do „Brunatnej Księgi” za wywiad, który udzielił telewizji NCzasTV.

Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” opublikowało najnowszą edycję „Brunatnej Księgi”. To wydawany od 1996 roku dokument, w którym lewicowe organizacje napiętnują „przestępstwa popełnionych przez neofaszystów i skrajną prawicę” oraz „incydenty na tle rasistowskim, ksenofobicznym i akty dyskryminacji na terenie Polski”.

W najnowszym wydaniu „Brunatnej Księgi” stowarzyszenie „Nigdy Więcej” jako przejaw „faszystowskiego” zachowania wskazało wywiad posła Grzegorza Brauna dla telewizji NCzasTV. Chodzi o rozmowę z 25 kwietnia, pt. Czy wypalą nam znak bestii?

Autorzy „Brunatnej Księgi” zarzucają Braunowi, iż na wizji „snuł spiskowe teorie na temat koronawirusa, za dowód jego wcześniejszego przygotowywania uznając… filmy hollywoodzkie o katastrofach oraz konferencje ostrzegające przez epidemiami organizowane między innymi przez Fundację Rockefellera”.

– Wielki Brat monitoruje nasze wypowiedzi i załapaliśmy się do jakiegoś rankingu faszystów. (…) Antyfaszyści nas monitorują, ale patronuje temu Rzecznik Praw Obywatelskich i jacyś życzliwi postępowej ludzkości Norwegowie – stwierdził Braun.

Poseł zauważył, że z kolei niedawno strona bliska PiS oświadczyła, że on sam jest Żydem. Chodziło o wywiad Tadeusza Rydzyka z Jonnym Danielsem, w którym żydowskie pochodzenie Braunowi sugerował sam toruński duchowny.

Grzegorz Braun na celowniku „antyfaszystów”. Trafił do „Brunatnej Księgi” za wywiad dla „Najwyższego Czasu!” [VIDEO]

Komentarze