Rzeszowianki popierają Grzegorza Brauna

W dniu 09.06.2021 roku o godzinie 11.30 na rzeszowskim Rynku odbył się briefing prasowy z udziałem Grzegorza Brauna, kandydata Konfederacji na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa, oraz rzeszowskich kobiet, udzielających mu poparcia.
Rzeszowianki zdecydowały się oddać głos na Grzegorza Brauna, a jako jego atuty wskazywały empatię, uczciwość i profesjonalizm. Kobiety wykazują wiarę, że Grzegorz Braun jest szansą na powrót do normalności i nadzieją dla przedsiębiorców, pragnących rozwijać swoje działalności. Dla kobiet najważniejsza jest równość wszystkich wobec prawa, bezpieczeństwo i brak segregacji, dlatego postanowiły zagłosować na kandydata Konfederacji.
Pani Teresa Pracownik powiedziała: “Zawsze jestem wzruszona i podziwiam podejście pana Grzegorza Brauna do poszczególnych ludzi, to, z jaką empatią ich traktuje. Równocześnie ma szerokie spojrzenie na rzeczywistość: na Rzeszów, na Polskę. To gwarantuje, że będzie dobrym prezydentem Rzeszowa. Dlatego głosuję na pana posła Grzegorza Brauna w nadchodzących wyborach”.

 

                            

 

Komentarze