16 lutego w Biurze Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Brauna odbyła się konferencja prasowa, na której Grzegorz Braun – kandydat na urząd Prezydenta Miasta Gdańska – zaprezentował swoje klipy wyborcze, które będą emitowane w najbliższych dniach w TVP 3 Gdańsk w ramach bezpłatnego czasu antenowego przysługującego komitetom wyborczym, które wystawiają swojego kandydata w przedterminowych wyborach na urząd Prezydenta Miasta Gdańska.

Grzegorz Braun zaprezentował także listy otwarte do Prezesa Zarządu Radia Gdańsk S. A. Dariusza Wasielewskiego oraz Dyrektor Oddziału Gdańskiego Telewizji Polskiej Joanny Strzemiecznej-Rozen, w których wezwał media publiczne do zorganizowania debat, podczas których mieszkańcy Gdańska mogliby zapoznać się z programami wyborczymi Grzegorza Brauna, Aleksandry Dulkiewicz i Marka Skiby.

Kandydat na Prezydenta Gdańska wezwał również Komisarz Aleksandrę Dulkiewicz do audytu czynności urzędowych w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności, które doprowadziły do tragicznego wydarzenia z dnia 13 stycznia br. podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Oczekujemy, że wyniki audytu gdańszczanie poznają najpóźniej w dniu debaty kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Gdańska” – powiedział Grzegorz Braun.

Komentarze